İade ve İptal Şartları

Teslimat Durumları

Sipariş edilen ürünler ürün sayfasında aksi belirtilmiş ise -3- iş günü içinde Eskişehir’den kargoya teslim edilir. Müşterinin verdiği teslimat adresine bağlı olarak kargoya çıktığı andan itibaren 3 iş günü içinde teslimi yapılır.

Ölçüye göre sipariş veriliyor veya kişiye özel değişiklikler isteniyorsa ürünün hazırlanma süresi uzar. Bu durumda tahmini teslimat süresi sipariş öncesinde teyid edilmelidir. Sipariş alındıktan sonraki bir iş günü içinde ucantshirt.com ekibi tarihlerle ilgili olarak müşteriyle iletişime geçip detayları teyid eder.

İADELER

Hazır sipariş edilen ürünleri herhangi bir sebep göstermeden teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edilen ürünlerin ücreti 3 gün içinde müşteriye aynı yolla geri ödenir. Yani nakit ödediyseniz nakit, kredi kartı ile ödediyseniz kredi kartına iade yapılır.

İade Süreci

Müşteri iade isteğini belirtip detayları görüşmek üzere telefonla arar, neden iade etmek istediğini belirtir. Ekibimiz iade süreci başlamadan müşteri memnuniyetini sağlamak için yapılabilecek bir şey varsa teklifini iletir. Yoksa iade isteğini kayda alıp müşteriyi bir sonraki aşama için yönlendirir.

Müşteri ürünü anlaşmalı kargo firması ile alıcı ödemeli olarak iade edebilir, kullanılacak adres ve telefonlar:

Radim Radyatör Ltd. Şti.

Organize Sanayi Bölgesi

25. Cadde No : 4

PK: 26110

Eskişehir / TÜRKİYE

TEL: 0 222 236 90 11

FAX: 0 222 236 90 12

İade edilen ürünler adresimize ulaştığında ekibimiz öncelikle yıpranma durumunu tespit etmek üzere kontrol eder. Ürün kullanılmamış, kirlenmemiş ve yıpranmamışsa, yani satılabilecek koşullardaysa iade kabul edilir.

Değerlendirme sonucu ne olursa olsun müşteri telefon ile aranarak sonuç hakkında bilgilendirilir

Stok durumuna göre 3 iş günü içinde ücret iadesi yapılır veya ürün alıcıya teslim edilmek üzere kargoya verilir.

İade kabul edilirse kargo bedelini satıcı, edilmezse müşteri üstlenir.

İade Şartları

İade isteğinin kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Yani kirlenmiş veya yıpranmış ürünlerin iadesi mümkün değildir.

Müşterinin istek veya ölçülerine göre dikilen veya üzerinde değişiklik yapılan ürünlerin iadesi üründe thechalcedon.com’dan kaynaklanan kusur bulunmasına bağlıdır. Belirtilen ölçülere uygun üretilen, ürün bilgi sayfasında gösterilen ya da müşteriyle anlaşılan özellikleri karşılayan ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Kullanılmış veya yeniden satılamayacak şekilde zarara uğramış ürünler iade edilemez. Müşteri ürünü teslim aldıktan sonra deneyip kabul etmiyorsa hemen iade etmelidir

TELİF HAKLARI

– Site içeriğinde bulunan tüm yazılı ve görsel unsurlara ait haklar HAMMAM RADYATÖR’E veya içerik sağlayıcılarına ait olup, HAMMAM RADYATÖR’ÜN yazılı izni olmadan, kısmen veya tamamen kullanılması, kopyalanması, değişiklik yapılması, ticari amaçla elde bulundurulması yasaktır.
– HAMMAM RADYATÖR veritabanında sakladığı site üyelerine ait bilgilerin güvenliğini mümkün olduğunca korumaya çalışır, fakat hacking ve benzeri dış müdahaleler ile olabilecek zararlardan HAMMAM RADYATÖR hiç bir sekilde sorumlu tutulamaz.

Tüm bunlara nazaran, aksi durumlarda, HAMMAM RADYATÖR’ÜN tüm hakları saklıdır ve gereğinde, T.C. Mahkemeleri bu hakların takipçisi olacaktır.

– HAMMAM RADYATÖR sayfalarında yayınlanan ve kendinize ait olduğunu düşündüğünüz ürün/tasarımlar için info@hammamradyator.com.tr adresinden irtibata geçiniz.