Hakkımızda

1976'dan Bu Yana

Firmamız, HAVLUPAN VE DEKORATİF RADYATÖR üretiminde faaliyet göstermekte olup, profesyonel ve yüksek eğitimli kadrosu, üretim sektöründeki geniş tecrübesi, tasarım, Ar-Ge konularındaki atılımları ve pazarlama kolundaki uluslararası faaliyetleri sonucu yarattığı HAMMAM DESIGN RADIATOR markası ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Alüminyum Radyatör, Standart Beyaz boyalı ve Krom kaplı havlupanların yanı sıra, Paslanmaz Çelik Dekoratif Radyatörler, Cam Radyatörler, Ahşap Havlupanlar, Doğal Taş Radyatörlerin de üretimi gerçekleşmektedir. Tasarımlarını kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz eşsiz modellerimiz Türkiye ve tüm dünyada beğeni ile kullanılmaktadır.

Elektrikli Havlupan ve Elektrikli radyatör üretimimiz ile merkezi sistemden bağımsız olarak kullanılabilen modellerimiz sayesinde müşterilerimizin her türlü beklenti ve isteklerine eksiksiz cevap verebilmekteyiz.

Üretimimizin büyük bir bölümü Avrupa’ya ihraç edilmekte olup, ürünlerimiz Türkiye’nin seçkin mağazalarında satılmaktadır.

Tüm ürünlerimiz EN 442 Avrupa Standartlarında üretilmektedir.

İlkelerimiz
Doğaya Saygılı Olmak
Üretimden geri dönüşüme kadar, çevre bilinciyle gelecek nesilleri gözeten, doğaya saygılı üretim yapmak.
İnsana saygılı olmak
İnsana dokunan ürünler ürettiğimiz kadar, yaratım ve üretim süreçlerimizde yanımızda bulunan insanlara ve ürünlerimizi satın alanlara olan sorumluluklarımızın bilincinde olmak ve saygılı olmak.
İnançlara saygılı olmak
Laiklik ve etik kuralları çerçevesinde; tüm inançlara, ülkemiz ve dünya toplumunun sorunlarına duyarlı olmak.
Evrensel hak ve özgürlüklere saygılı olmak
İnsan hak ve özgürlüklerine ilişkin evrensel ilke ve normlarda davranmak, her düzeyde ve biçimde ayrımcılığı reddedmek.
89525
Müşteri
23
Ödül
745
Tasarım
378
Proje
AİLEMİZ
Bizim için çalışma arkadaşlarımızın hepsi ailemizin birer ferdi. Birbirimize olan sorumluluklarımız, karşılıklı saygımız, iyi günde kötü günde hep omuzomuza dik duruşumuz, ülkemize olan sonsuz bağlılığımız bizi biz yapan ailemiz.

Türkiye'nin Kalbinde %100 Yerli Üretim

Türkiye’nin ve Anadolu’nun en önemli ve en güzel şehirlerinden Eskişehir’de bulunan fabrikamızda, %100 yerli tasarımlarımızı %100 yerli üretimimizle taçlandırıyoruz.

Temel varlık ilkelerimiz çerçevesinde, üstün hizmet kalitemizle; Organize Sanayi Bölgesi’nde yeralan fabrikamızda, Türkiye Cumhuriyeti Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ARGE Merkezi olarak, kelite belgelerimiz ve ihracatçılar birlikleri üyeliklerimizle, ülkemize katmadeğer sağlamaya ve büyümeye devam ediyoruz.

Bize Ulaşın